Дві сім’ї не можуть поділити тіло померлого (відео)

Неабиякий бій за труп стався в Одеському обласному бюро судмедекспертизи. Одразу дві жінки — грузинська та українська — померлого громадянина Грузії Джемала Шанава прагнуть поховати його, не поступаючись ні на крок.

Щоб повернути тіло на Батьківщину, приїхали навіть діти загиблого.

Загиблий громадянин Грузії Джемал Шанава приїхав до України 1993 року. Тоді саме скінчилася Грузинсько-абхазька війна. Невдовзі його зловили на махінаціях із автомобілями та посадили на 12 років до в’язниці.

У цей період він і познайомився з українською дружиною — Інною, розповідає сама жінка. Невдовзі оформили стосунки і разом прожили 18 років. Загиблий страждав на цироз печінки і його от-от мали прооперувати — зізнається вдова. Чоловік за півтора тижня згас на її очах.

П’ятеро дітей загиблого наполягають: батько ще за життя хотів, аби його поховали в рідній Грузії, і до останнього спілкувався з родичами.

За законом, доводить адвокат, чоловік не міг одружитися в Україні, бо ж не анулював попередній шлюб. Повернути тіло до Грузії допомагають і в консульстві. Тим паче, що діти підозрюють українську дружину в нечесності.

Труп не можуть поділити з 14 травня. Обидві сторони вже звернулися до прокуратури та не збираються поступатися.

20 мая, 2019 21:39