Два алабаї покусали 10-річного хлопчика в Одеській області (відео)

Два величезні алабаї покусали 10-річного сусідського хлопчика, коли той повертався зі школи додому. Іванко не дійшов до власного подвір’я 50 метрів.

Собаки повалили його на землю та почали шматувати. Хто врятував дитину, як зараз почувається дитина та яка доля чекає на собак?

10-річний Іван і досі не може відійти від шоку. Немов кадри з фільму жахів, пригадує фрагменти нападу двох величезних алабаїв. Все сталося коли третьокласник повертався зі школи разом із сестрою. Дівчина встигла сховатись від собак за воротами, а ось її молодший брат — не добіг. Не вистачило якихось п’ятдесяти метрів.

Дитячі крики змусили вибігти надвір мало не всіх мешканців вулиці Шкільної, що в Олександрівці. Наталя — власниця собак. Жінка самотужки намагалася відбити закривавленого хлопчину від своїх звірів, — згадують очевидці. Олена —мати хлопчика — підхопила сина та забігла з ним у двір.

Закривавленого та пошматованого алабаями Івана відвезли у лікарню. Там йому під наркозом обробили та зашили всі рани: на голові, руках, спині. Найболючіші, як зізнався сам постраждалий, — на ногах. Всього третьокласнику наклали близько трьох десятків швів.

Матеріальні витрати взяла на себе власниця алабаїв. Наталя — депутат сільської ради та водночас волонтер. Жінка допомагає і людям, і тваринам. Майже з усіма сусідами має гарні відносини. Шокована тим, що сталося, та звинувачує в цьому себе. Сусіди розповідають, раніше собаки ніколи самостійно не виходили на вулицю.

Однак є й такі односельчани, що хотіли б позбутися алабаїв.

Для Наталі ж її вихованці, немов діти. Вона їх покарала: перестала взагалі виводити на вулицю, навіть на повідці. Найближчим часом жінка збирається привезти кінологів, аби все-таки розібратися, що могло спровокувати у її улюбленців таку агресію.

А от Іван сподівається, що більше ніколи не побачить сусідських алабаїв.

22 мая, 2019 19:15