Одесса
11 Co
USD

Доля дівчинки, яку госпіталізували до дитячої лікарні № 3 (відео)

Якщо б не реаніматологи — чотирирічної Катерини Мельничук не було б вже у живих. Про це каже її мати.

Адже черговий лікар дитячої міської лікарні № 3 дві години відмовлявся надавати допомогу маленькій пацієнтці, яку привезла швидка. Наполегливо відправляв до інфекційної лікарні. У нинішньому стані доньки Тетяна Мельничук звинувачує лікарів поліклініки.

Температура у маленької Катеринки піднялася ще вранці 7 травня. Після того, як її оглянула завполікліники, а потім й лікар-ЛОР, стан дівчинки тільки погіршився. Малеча почала задихатися, і Тетяна викликала швидку, яка доставила її доньку у дитячу міську лікарню № 3.

За словами матері, дві години у приймальному відділенні не могли визначитися, чи покласти хвору дитину у цю лікарню. Тому не надали першу допомогу. Якби не своєчасне втручання лікаря-реаніматолога, дівчинка б померла.

Незадоволена діями приймального покою Тетяна Мельничук звернулася до головного лікаря та написала відповідну заяву на її ім’я. Та обіцяла ретельно розібратися в ситуації і, якщо насправді є провина її підлеглих, на них чекає покарання.

Поки ж дівчинка перебуває під пильним наглядом медиків. Вже є приємна новина з лікарні. Маленька Катерина почала дихати самостійно, без апарата. Але стан ще й досі стабільно важкий і покидати відділення реанімації зарано.

Лікарі вже зібрали консиліум та борються за життя та здоров’я маленької пацієнтки.

10 мая, 2019 17:09