До Одеси повернулись ще 8 моряків з танкера Sea Shark (відео)

З Єгипту до Одеси прилетіли ще вісім моряків з танкера Sea Shark. Це останні члени екіпажу, що перебували з 18 грудня 2018 року в ув’язненні за нібито незаконне перетинання територіальних вод Єгипту.

За інформацією моряків, єгиптяни чинили на них сильний психологічний тиск, не годували і навіть погрожували зброєю. Звільнити їх з ув’язнення вдалося за допомогою українського консульства.

«Благодарность всем, кто учувствовал. Огромное спасибо обществу “Ассоль”, большое вам спасибо, всем», — подякував матрос Микола Герасимчук.

«Психологически очень давили на людей, всеми средствами пытались как-то угнетать, постоянно говорили, что убьют кого-то. Такие вот они ребята. Когда мы были на судне, они постоянно были с оружием, 24 часа полностью. Спасибо большое всем за огромную поддержку, семьям, также компаниям», — розповів матрос Дмитро Берзин.

В останній момент стало відомо, що команда Sea Shark повертається на батьківщину без капітана. Чому він залишився, не розголошується.

«Ожидались документы на смену флага, шел ремонт двигателя и непреднамеренное было пересечение территориальных вод, после чего судно было арестовано, заведено на военную базу. Экипаж содержался на судне, на борту судна без права спуска на берег, под контролем военных. На капитана последние две недели шло особое давление, его отделяли от экипажа, было психологическое давление», — повідомив керівник проектів БО «Фонд допомоги морякам «Асоль» Андрій Шевченко.

30 мая, 2019 15:53