Одесса
14 Co
USD

Через конфлікт у селі Санжійка нардеп отримав кулю (відео)

Народний депутат отримав кулю через конфлікт в селі Санжійка. Біля готелю, де відпочивав Олександр Урбанський, між ним та власником закладу виникла суперечка.

За словами нардепа, він заступився за свою дружину в усній формі. «Він намагався схопити мене за шию, я схопив його руку, відштовхнув його. Там була трава, він послизнувся, впав і, підіймаючись, почав лізти до кармана піджака чи куртки. Пролунали два постріли, і один влучив мені у ліву ногу», — повідомив Олександр Урбанський.

«Я видел, что у Урбанского в руках пистолет был, направлен на Зинченко Владимира Николаевича. Я стрельбу услышал, потом вышел. И увидел, что он стоит с пистолетом», — розповів свідок події Юрій Абросімов.

Олександр Урбанський переконує: пістолет приніс вже після травми та не застосовував його. Зараз потерпілий перебуває на амбулаторному лікуванні. Як повідомили у прокуратурі Чорноморська, на місці події поліцейські виявили декілька гільз від травматичної зброї.

Під час обшуку у власника готелю знайшли ще декілька одиниць зброї. Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність.

«Затримано особу, відносно якої вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Конфлікт виник на побутовому підґрунті, було здійснено нанесення тяжких тілесних ушкоджень з хуліганських мотивів, триває досудове розслідування», — заявив заступник начальника Чорноморської прокуратури Одеської області Станіслав Карбовський.

8 мая, 2019 20:53