22 невідомих виселили з квартири на Катерининській власників (відео)

Виставили з квартири, винесли гроші та коштовності і залишили без домівки. І все це серед білого дня в центрі Одеси — на вул. Катерининській, 91. Одна зі сторін взагалі не прагне роз’яснити ситуацію і ховається у приміщенні.

Досі під враженням, очевидці розповідають: понад 20 чоловіків спортивної зовнішності посеред дня за допомогою інструменту вирізали старі двері квартири на Катерининській, 91. Одразу ж замінили їх на свої — з новими замками. В той момент вдома було чотири жінки. Дісталося літній власниці квартири й її доньці.

«Візитери» забрали з собою майже 3 тисячі доларів та численні золоті прикраси. Декількох чоловіків згодом забрали до поліції для встановлення обставин події. У одного з них вилучили зареєстрований травматичний пістолет. Чоловік, що залишився в квартирі, представився новим власником. Пояснив жінкам: він начебто купив це приміщення.

Обидві хазяйки вперше бачили незнайомця. Хоча суд за апартаменти триває з 2015-го. На судові процеси власники квартири витратили вже майже 3 тисячі доларів.
Чоловік, що назвався новим власником, забарикадувався у квартирі.

Під час цих подій хазяйці стає зле. Приблизно півгодини до квартири не пускали медика. Зрештою донька написала заяву до поліції і налаштована за свою домівку боротися до кінця. Поки ж в квартирі і досі панують невідомі.

30 мая, 2019 15:45