Одесса
26 Co
USD

Зустріч Генерального консула Туреччини та директора ОРІДУ (відео)

Підтримка нового голови держави у боротьбі з корупцією в країні. Саме на неї розраховують в Національної академії державного управління при Президентові України.

Про це під час сьогоднішньої зустрічі із консулом Туреччини розповів керівник закладу. Він додав, що новий президент також має розуміти важливість професійної підготовки публічних службовців з огляду на міжнародний досвід.

Представник Туреччини побажав позитивних змін для України із новим главою держави та додав, що двосторонні відносини між нашими країни наразі розвиваються у стратегічному порядку.

«Насамперед я хочу привітати український народ з успішним проведенням виборів президента. Я дійсно хочу, щоб результати були позитивні для країни. Хочу відзначити, що двосторонні відносини між Україною і Туреччиною розвиваються у стратегічному порядку. и сподіваємось від імені всієї Туреччини, що і новий лідер України дійсно зміцнить цю співпрацю», — заявив Генеральний консул Турецької Республіки в Одесі Садін Айїлдиз.

«Право президента поміняти керівництво академії. До речі, у нас керівника Національної академії немає, бо пан Порошенко його своїм указом звільнив з посади від 5 квітня. У нас є плани на цей навчальний рік, на цей календарний рік, ми їх виконуємо, ми займаємось набором на 2019 рік, проводимо активну профорієнтаційну роботу. Буде корекція — будуть якісь вноситися пропозиції, що треба нам змінювати в наших навчальних планах. Ми це обов’язково врахуємо», — зазначив директор ОРІДУ Микола Їжа.

23 апреля, 2019 14:42