Одесса
21 Co
USD

Загострення конфлікту в ЖК «Набережний квартал» (відео)

Загострення конфлікту в ЖК «Набережний квартал» — пайовики скаржаться: їхню нерухомість таки привласнив забудовник.

За словами людей, майже 300 квартир у ЖК, що на вулиці Жаботинського, 3/1, за допомогою чорних ріелторів зареєструвала на себе компанія «Олімпекс Транс». Постраждалі звернулися до прокуратури. Там кажуть — розслідування вже завершили, одну справу скерували до суду.

Пайовики ж скаржаться: справжні винуватці й досі на волі.

«Люди остались и без денег, и без квартир. Мы подали заявление в прокуратуру Притуле Евгению, чтобы он наложил арест, но пока идет изучения процессуальных документов, я так понимаю, с арестом прокуратура не спешит. Сейчас все фигуранты дела выпущены. Мы писали заявление на директора “Олимпекс Транса” Чернохатнего Дмитрия, но он отпущен, ему даже не предъявлена пидозра», — розповів голова ГО «Набережний квартал Жаботинського» Станіслав Шевчук.

«Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб “Набережний квартал Жаботинського”, які мали звести двосекційний житловий будинок у місті Одесі, район 6-ї станції Великого Фонтану, утім звели одну секцію без приєднання до комунікацій. Наразі щодо чотирьох осіб було ухвалене рішення про повідомлення їм про підозру, стосовно одного з них направлено обвинувальний акт вже до суду», — заявив прокурор відділу прокуратури Одеської області Євген Притула.

26 апреля, 2019 19:17