Одесса
34 Co
USD

Як голосували українські виборці — дані екзит-полу (відео)

Результати Національного екзит-полу першого туру виборів відрізняються від офіційних результатів ЦВК на 1,5–2 %.

Згідно з даними опитування на виході з виборчих дільниць, на заході найбільшу підтримку отримав Руслан Кошулинський, в центрі — Ігор Смешко, на сході — Юрій Бойко, а на півдні — Олександр Вілкул. Дані враховували стать, вік та освіту виборця.

«Але чим відрізняється цей регіон, південний, це значно більшою підтримкою Зеленського. Зеленський там поза всякою конкуренцією в цьому регіоні», — зазначила . директор Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Додамо, що згідно з екзит-полом, Петра Порошенка дещо більше підтримали чоловіки (19 %), ніж жінки (17 %). Серед виборців, яким за 60, найбільшу підтримку отримала Юлія Тимошенко.

Вона також стала лідером симпатій разом із Олегом Ляшком у жителів сільських місцевостей. Ще один факт — у першому турі взяло участь менше молодих людей, ніж на виборах президента 2014.

«Тоді, за нашими оцінками, на виборчі дільниці прийшло 46 % людей віком від 18 до 29. А за даними опитування останнього, на цих виборах взяли участь 40 % молодих людей віком від 18 до 29. Рівень інших вікових груп був помітно вищим», — прокоментував заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

Результати Національного екзит-полу другого туру виборів президента презентують о 20 та 22 годині вже 21 квітня. 7 канал транслюватимемо це наживо.

8 апреля, 2019 21:20