Одесса
24 Co
USD

Вночі невідомі в масках напали на ваговий пункт біля села Дачне (відео)

На Київській трасі біля села Дачне близько 60 молодиків в масках вночі стріляли в активістів на ваговому пункті та трощили їхні автомобілі. Перед нападом у комплексі вимкнули світло, і все відбувалося у повній темряві.

Голова громадської організації, члени якої допомагали інспекторам Укртрансбезпеки контролювати пропуск великовагового транспорту, запевняє, що їм раніше погрожували люди, які хотіли встановити контроль над пунктом.

За словами свідків, з півсотні невідомих у балаклавах зайшли до пункту вагового контролю на Київській трасі з боку села Дачне. За десять хвилин вони постріляли та побили активістів, що перебували разом з інспекторами Укртрансбезпеки, а також розтрощили їхні автівки.

Віталій Голодок, голова громадської організації «Україна — це ми», активісти якої були в пункті, говорить, що їм вже давно погрожували. За його словами, патрульні, які чергували неподалік, в сам конфлікт не втручались.

Однак у відомстві розказали, що саме патрульні затримали двох осіб, що можуть бути причетними до стрілянини, та на службовій машині відвезли одного з поранених до лікарні.

Всього ж унаслідок інциденту постраждало троє чоловіків. Вони отримали поранення різного ступеня важкості, їх шпиталізували. В поліції відкрили кримінальне провадження. Нападникам загрожує від трьох до семи років в’язниці.

За неофіційною інформацією, інцидент може бути пов’язаний із контролем за фінансовими потоками за проїзд крізь комплекс зі значними перевищеннями дозволеної ваги.

17 апреля, 2019 15:01