Одесса
12 Co
USD

Відділення нейрохірургії МКЛ № 1 перенесуть в інший корпус (відео)

Відділення нейрохірургії міської клінічної лікарні № 1 перемістять в інший корпус ближче до реанімації, а от в окремий корпус, де зараз нейрохірургія, — відділення гнійно-септичної хірургії.

Усі ці переміщення у закладі вдасться зробити завдяки капітальному ремонту. За словами головного лікаря, це допоможе оптимізувати роботу медиків.

«Они переместятся в одно из свободных помещений. Это не будет отделение гнойной хирургии, но в том корпусе, где сейчас находится отделение нейрохирургии логично разместить отделение г-с хирургии. А вот отделение нейрохирургическое должно быть интегрировано в главный хирургический корпус, для того чтобы оптимизировать оказание помощи ургентным больным в экстренной ситуации», — повідомив головний лікар МКЛ № 1 Євген Григор’єв.

Нагадаємо, минулого тижня лікарі поділились побоюваннями щодо майбутнього нейрохірургії у закладі. Все тому, що у них була інформація про переїзд на час ремонту у відділення з десятимісними палатами та занадто малими операційними.

А це б унеможливило б їхню роботу. Натомість головний лікар запевняє, що паніка необґрунтована, а умови праці будуть не гірші.

8 апреля, 2019 18:23