Одесса
31 Co
USD

Весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів почала діяти в Одеській області (відео)

Це пов’язано із нерестом риби на водоймах. В усіх озерах та лиманах, а також ріках Дністер, Турунчук та Кучурганському водосховищі не можна ловити рибу з 15 квітня по 15 червня.

На Дністровському лимані найдовша в Україні заборона: з 15 квітня по 31 липня. На всіх інших водних об’єктах та малих річках, які не перебувають в оренді, термін заборони з 1 квітня по 30 червня.

«Крім встановлення термінів заборони, цей період ще називають періодом тиші. Чому? Тому що в цей період забороняється проведення будь-яких днопоглиблювальних, берегових, сейсмологічних, вибухових робіт, робіт пов’язаних із видобутком гравію, піщано-ракушнякової суміші. Також забороняється проводити забір із рибогосподарських водних об’єктів без ефективних рибозахисних пристроїв», — прокоментувала начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Ірина Гайдашенко.

Порушників інспектори Рибоохоронного патруля притягуватимуть до адміністративної або, спільно з поліцією, кримінальної відповідальності. Ведеться і профілактика правопорушень.

«У нас есть такой девиз, что болезнь проще предупредить, чем потом её лечить. Поэтому мы проводим в социальных сетях, с рыбаками-любителями профилактические беседы. Также нами разработан и распространяется “Довідник рибалки”. Каждый может ознакомиться здесь с основными понятиями, также, я ещё раз подчеркиваю, на странице Facebook — более чёткая и полная информация», — повідомив начальник відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Олексій Авласенко.

4 апреля, 2019 16:09