Одесса
31 Co
USD

Великодня виставка та майстер-клас від українських майстринь в Одесі (відео)

Закодувати побажання та написати послання на великодніх писанках. Цього всіх охочих вчитимуть протягом тижня майстрині з Одеської області на вул. Канатній, 83.

На виставці можна ознайомитись із творчістю майстринь різних районів Одеської області, а ще — навчитися створювати неймовірні писанки та навіть робити кодування свого щасливого життя, долі та добробуту.

Писанка — це своєрідна листівка-подарунок, яка може містити певне побажання. Альона Кожина — педагог і завжди долучає студентів до таких заходів. Каже, такі фестивалі вкрай необхідні, адже вони об’єднують різні регіони України та дають змогу зберегти народні традиції.

За словами директора Одеського обласного центру української культури Валентини Вітос, цей фестиваль буде працювати кожного дня до п’ятниці включно, о 12 и о 14 будуть розпочинатися майстер класи, тобто за годину-півтори можна зробити з підготовленого яйця готову писанку.

Попереднього запису немає. Всіх охочих відвідати майстер-клас чекають на другому поверсі «Стекляшки» на вулиці Канатній, 83.

23 апреля, 2019 19:08