Одесса
33 Co
USD

В поліції розповіли про роботу під час другого туру (відео)

Одеські поліцейські під час виборів допомагали Черкаським колегам. Про це під час брифінгу повідомив Сергій Махотін — заступник начальника ГУ НП в Одеській області.

Від нашого міста до Черкас спрямували півсотні правоохоронців. Тепер триває активна підготовка до другого туру голосування. Наступного тижня поліцейські почнуть брати під охорону виборчі комісії.

«Що стосується безпосередньо виборчих дільниць, створення належних умов побуту. Ця робота йде, керівники територіальних підрозділів безпосередньо з керівниками окружних виборчих комісій та на виборчих дільницях з їхніми комісіями та керівництво закладів місць, де вони перебувають. Що стосується особового складу, будуть проведені інструктажі, брифінги, що стосуються цієї роботи», — повідомив заступник начальника ГУ НП в Одеській області Сергій Махотін.

В «Комітеті виборців України» прогнозують, що на наступних виборах — парламентських — буде значно більше порушень, аніж під час президентських.

«Інтенсивність і тяжкість порушень буде значно більша, оскільки в нас з’являться мажоритарні округи», — зазначив голова обласної організації «Комітету виборців України» Анатолій Бойко.

3 апреля, 2019 15:21