Одесса
26 Co
USD

В Одеській області вже працює нова виноробна асоціація «Тарутине-Теруар» (відео)

Асоціація виноградарів та виноробів «Тарутине-Теруар» розпочала роботу. Поки в неї увійшли шість українських партнерів по бізнесу. Допомагає в усьому Європейський Союз.

Завдання Асоціації: закріпити за виноградарями та виноробами Тарутинського регіону географічні позначення. Це один із засобів добровільного захисту продукції від недобросовісної конкуренції.

Така система вже давно працює за кордоном, наприклад, у французьких провінціях Коньяк та Шампань.

«Ми і почали співпрацю з проектом ЄС саме для популяризації наших національних продуктів не тільки в Європі, але й за кордоном нашої країни. У нас багато національних продуктів, які ми маємо впровадити як національну нашу спадщину», — повідомила директор Навчально-наукового технологічного інституту харчової промисловості ОНАХТ Ірина Солоницька.

Експерти кажуть, Одеська область — український лідер з виноградарства та виробництва вин з власних матеріалів. Цьому сприяють унікальні еколого-кліматичні умови.

«Ми маємо звернути увагу на екологічні підходи, бо, власне, екологічні умови території вирішують, яка якість буде продукції, яка її кількість буде. Якщо основуватися на дослідженні інституту Таїрова, то у 2009 році була зроблена карта районування південного регіону України і було виділено 12 районів, які відмінні між собою за екологічними умовами, тобто рельєфом, ґрунтовим покривом, мікрокліматичними умовами», — зазначила національний експерт європроекту Юлія Булаєва.

Члени Асоціації виноградарів та виноробів вважають, що перспективи їхнього проекту дуже високі. Через це незабаром очікують приєднання нових членів.

9 апреля, 2019 15:12