Одесса
31 Co
USD

В Одесі вперше відбувся конкурс молодих дизайнерів (відео)

Перший конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє. Південь» відбувся в Одесі. Сім молодих дизайнерів — студенти і випускники коледжів — продемонстрували власні колекції одягу.

Члени журі обрали трійку найкращих виробів. Переможець отримав грошову винагороду на свою першу професійну колекцію. А ще — потрапить на всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів, який відбудеться наприкінці травня в Києві.

«Это просто нечто. Перед этим я сидела за кулисами. У меня сердце колотилось, уши заложило. Я услышала свое имя, фамилию. Мне показалось, что мне просто послышалось. А потом меня все выталкивают — выходи, пора уже. Я вышла и была очень шокирована на самом деле», — розповіла переможниця конкурсу «Погляд у майбутнє.

Південь» Ірина Даніліна. Ті, хто зайняв друге і третє місця на конкурсі, в подарунок отримали швейну машинку і авторський трек від Катерини Македонської. І хоча конкурс молодих дизайнерів в Одесі проходить вперше, на всеукраїнському рівні він існує 20 років.

«Майже всі імена української моди, модної індустрії — це дизайнери, які брали участь або були фіналістами конкурсу цього. Я вам скажу, всі дизайнери, яких ви знаєте, 80 відсотків вони пройшли через конкурс. Це і Андре Тан і Олена Буреніна, Ірина Джус, Фролов, Артем Климчук, Юлія Паскаль. Це дизайнери, які пройшли якимось чином через конкурс “Погляд у майбутнє”», — повідомила директор конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» Олександра Какурина.

«У нас было 22 заявки. Я думаю, что для начала это очень неплохо, с учетом того, что в нашем регионе нет учебных заведений с высшим образованием, а есть училища, колледжи, лицеи и так далее. В финал вышли семь. После эскизов, после отшива, после отборов», —прокоментував дизайнер Костянтин Леонтьєв.

12 апреля, 2019 15:43