Одесса
4 Co
USD

В Одесі пройшов міжнародний форум з питань експорту (відео)

Український бізнес у зовнішніх глобальних ринках. В Одесі вперше пройшов міжнародний форум з розвитку та налагодження експорту. Панельні дискусії зібрали понад 300 підприємців та бізнес-експертів із різних країн.

«Представители фондов международных, Европейский банк реконструкции и развития, украинские банки, которые готовы финансировать на льготных условиях для нашего малого и среднего бизнеса. И дипломаты, и послы экзотических даже стран, которые заинтересованы в торговле с нашей страной», — повідомила директор департаменту інвестицій Одеської ОДА Євгенія Волонець.

«У нас зараз є можливості і шляхи до розширення співробітництва між нашими країнами. Зокрема, ми сподіваємося перейняти ваші напрацювання в розвитку сільського господарства, тому що ми саме в процесі становлення самодостатньої галузі сільського господарства», — заявив тимчасовий повірений у справах Федеративної Республіки Нігерія в Україні Мартін Сенком Адам.

Спеціалісти відзначають: експортний прибуток від сільського господарства України за 2018 рік становив 18,6 мільярда доларів проти 2 мільярдів у 2000-му. За словами організаторів, у травні запрацює Центр підтримки експорту при Одеській облдержадміністрації. Там планують розробляти програми допомоги й фінансування виходу українських підприємств на зовнішні ринки.

«Экспорт — это командная игра. И взаимодействие органов власти, частного бизнеса, бизнес-ассоциаций, структур по поддержке бизнеса очень важны, чтобы вывести Украину на достойный уровень экспорта, чтобы она заняла место среди ведущих стран-экспортеров», — зазначила національний менеджер проекту International Trade Center Альона Коломойцева.

12 апреля, 2019 15:41