Одесса
20 Co
USD

В Одесі презентували книгу про Іловайський котел (відео)

«Хроніка Іловайської трагедії. Війна, якої не було». Книгу про Іловайський котел презентували сьогодні в бібліотеці імені Грушевського.

На сторінках видання Роман Зіненко зібрав спогади більше ніж сотні учасників і очевидців, а також фотоматеріали, публікації та документи. Автор був учасником тих трагічних подій 2014 року. Це вже його друга книга про події поблизу Іловайська.

Перша називається «Іловайський щоденник». Вона на відміну від «Хронік Іловайської трагедії» містить лише спогади самого автора.

«Ця тема болить мені з 2014. Як один з багатьох я переймаюся тим, що досі суспільство дуже мало знає про Іловайськ, дуже багато учасників потребують допомоги», — розповів автор книги Роман Зіненко.

На презентацію прийшли більше ніж півсотні одеситів. Серед інших курсанти військового училища, морської академії та студенти. Молодь каже, більшість інформації про Іловайську трагедію почули вперше.

«Найбільше вразило, що там все дуже деталізовано, є мапи, є пересування військ, вказується все детально, як діяли підрозділи. Це нам в майбутньому допоможе», — зазначив Вадим, відвідувач презентації книги.

19 апреля, 2019 18:56