Одесса
31 Co
USD

Українці голосують за кордоном (відео)

На закордонних дільницях триває голосування в другому турі виборів президента.

Нагадаємо, загалом діє 201 закордонна виборча дільниця на постійній основі у 72 країнах світу. У Міністерстві зовнішніх справ додали, що у зв’язку із початком роботи нових диппредставництв України було утворено нові закордонні виборчі дільниці — при Відділенні Посольства України в Аргентині, при Генеральному консульстві України в Едмонтоні (Канада) та при Консульстві України в Анталії (Туреччина).

Також у МЗС наголосили, що у США, Німеччині, Великобританії та Польщі виборчі дільниці утворено при всіх посольствах і генконсульствах. Вони діють на постійній основі. Окрім цього, у Росії виборчі дільниці цього разу не відкривались.

Тож громадяни України, окрім голосування на Батьківщині, можуть за бажанням віддати свої голоси також у дипломатичних представництвах у Білорусі, Естонії, Латвії, Казахстані, Грузії чи Фінляндії.

Нагадаємо, голосування на закордонних дільницях почалося в Австралії ще 20 квітня о 23:00 за київським часом. Це сталося у місті Канберра, столиці Зеленого континенту.

Загалом на закордонний виборчий округ Центральна виборча комісія передала майже 450 тисяч бюлетенів. І вже за кілька годин почнуть голосувати українці у низці країн Східної Європи.

21 апреля, 2019 12:26