Одесса
33 Co
USD

Ціна слуху: дворічна Марійка потребує 800 тисяч гривень (відео)

Дворічна Марійка має страшний діагноз — нейросенсорна глухота четвертого ступеня. Батьки дізналися, що дівчинка не чує, коли їй було п’ять місяців.

Відтоді вже два роки стоять у черзі на операцію. Крім цього, намагаються самотужки зібрати 800 тисяч гривень, аби подарувати доньці змогу чути. Сім’я переїхала із Донецька до Одеси ще два роки тому, коли Марійці було п’ять місяців.

Тоді ж дізналися про страшний діагноз. Увесь цей час чекають на операцію. Марія 217-та із 420 дітей у черзі. А вона, каже батько рухається повільно. Дівчинці встановили потужні слухові апарати, але і з ними вона реагує лише на деякий шум. Батьки не втрачають надії на безоплатну операцію за кошт Президентського фонду.

Але вирішувати проблему треба якомога швидше. Тож намагаються самотужки зібрати більш ніж 800 тисяч гривень. Батьки просять одеситів допомоги у зборі коштів. Це можна зробити на сайті благодійної організації «Спасибі» або на ПриватБанківську картку матері Марійки. ПриватБанк: 5168 7554 2319 6274, Серажим Віра Василівна.

24 апреля, 2019 17:12