Одесса
26 Co
USD

«Скринька добра»: допоможи пенсіонеру продуктами (відео)

Чотири «Скриньки добра» для пенсіонерів відкрили в Одесі. Охочі одесити можуть туди кинути крупи, макарони, чай, цукор, олію та будь-які продукти, які не псуються. З них волонтери зберуть продуктові набори для пенсіонерів і малозабезпечених містян.

Наразі віднести провізію можна за наступними адресами: на Люстдорфській дорозі, 29, проспекті Небесної Сотні, 10, вулиці Космонавтів, 38, — в мережі магазинів «Одеський коровай» та та Олександра Невського, 74. З 20 січня благодійники вже роздали понад 80 продуктових наборів для одеських пенсіонерів і просять охочих долучатися до проекту.

«Нескоропортящиеся продукты, такие как крупы, макароны, сахар, мы складываем в ящик. Как бы жертвуем их. Любой может прийти и пожертвовать. В дальнейшем эти продукты будут формироваться в наборы и раздаваться нуждающимся», — прокоментував організатор «Скриньки добра» Дмитро Воробйов.

«Мы сделали еще два ящика, в которые тоже заполняют продукты для пенсионеров, чтобы они могли взять хотя бы то, что им не хватает. Мелочи какие-то сделать», — розповіла Альона Чорна, яка долучилася до благодійного проекту.

4 апреля, 2019 19:12