Одесса
26 Co
USD

Ресторани та кафе Одеси мають встановити жировловлювачі (відео)

У місті готують масштабні рейди на підприємствах громадського харчування. Перевірятимуть дотримання правил користування системою водовідведення та наявність так званих жировловлювачів.

Тих, хто їх не матиме, зобов’яжуть встановити, також на порушників чекатиме штраф. За словами чиновників, зараз понад половина ресторанів та кафе міста не мають спеціальних споруд для очищення стічної води, що негативно впливає на функціонування системи міської каналізації та загалом на довкілля.

«Правила были приняты в конце прошлого года, и, как мы уже говорили, на осуществление установки систем локальной очистки дается, законодательством предусмотрено, 90 дней, то есть по умолчанию эти жироуловители должны уже стоять в любых кафе, ресторанах, кондитерских», — заявив директор департаменту екології Одеської міськради Віталій Денисов.

«У нас есть сайт “Инфоксводоканала”. Нужно зайти в окошко, где написано: “Выдача технических условий”. Там есть образец, как написать заявление. Это заявление нужно заполнить, там перечень всех справочек, которые надо предоставить, и прийти сдать на ул. Бассейную, 5», — пояснив заступник директора з інвестиційної політики філії «Інфоксводоканал» Анатолій Михайлістий.

11 апреля, 2019 15:07