Одесса
34 Co
USD

Поліцію Одеської області очолить генерал Олег Бех (відео)

Начальник поліції Одеської області Дмитро Головін залишив свій пост через поганий стан здоров’я.

Голова Нацполіції України Сергій Князєв зазначив, що Головін, безперечно, був на своєму місці, і похвалив його за два з половиною роки сумлінної служби.

«Генерал Головін звернувся до мене з рапортом про звільнення з Національної поліції. Він був задоволений згідно з чинним законодавством за станом здоров’я. Йому треба якийсь час пройти період лікування і реабілітації. Дмитро Валерійович, на думку і керівництва Національної поліції, і, безперечно, на думку міністра внутрішніх справ за два з половиною роки провів велику роботу у підрозділі, забезпечив стабільність колективу, тому що ці буремні попередні роки призвели до деяких деструктивних проявів, які відбувалися у підрозділі: велика нестача кадрів, плинність кадрів — з цими проблемами генерал справився достойно», — заявив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«Насчет стана здоровья. Действительно, я благодарен руководству МВД, что с пониманием отнеслись к проблеме. Тем не менее надеюсь, что она не такая критическая и в дальнейшем я буду в строю», — зазначив екс-начальник ГУ НП в Одеській області Дмитро Головін.

Водночас сьогодні вже представили нового очільника управління Нацполіції Одеської області. Ним став генерал поліції третього рангу Олег Бех. Раніше він керував копами у Харківській області. Новий голова ГУ НП в Одеській області пообіцяв бути максимально прозорим і близьким до громади.

«Бути ближчим до громади відповідно до чинного законодавства на підставі рівномірного партнерства, мається на увазі. Тобто коли ми прозоро працюємо, коли громада розуміє, чим ми займаємось, і громада бачить, що ми відповідну допомогу надаємо: реєструються заяви та повідомлення громадян, розслідуються кримінальні справи, розкриваються резонансні злочини і багато іншого», — повідомив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.

«Генералу Беху ми за сьогодні-завтра, за два коротких дні передамо естафету, він повинен підхопити і в позитивному напрямку сприяти розвитку поліції, і основне йому завдання, яке ми ставимо, — це бути ближче до громади. Питання взаємодії з громадою — це найосновніша проблема, яка є в Одеському регіоні», — наголосив Сергій Князєв.

24 апреля, 2019 19:08