Одесса
26 Co
USD

Підсумки обробки протоколів у окружкомі № 136 (відео)

На 100 % о 7:30 ранку в 136-му окрузі обробили підсумки виборів та відправили дані до ЦВК. Більш ніж 112 тисяч одеситів проголосували на 90 дільничних виборчих дільницях.

На думку членів комісії, ці вибори найдемократичніші за всю історію України. Вони пройшли спокійно. Але без певних проблем не обійшлося.

«Ви ж знаєте, що один з кандидатів, це Петро Порошенко, не подав своїх членів до дільничних виборчих комісій, тому окружна виборча комісія змушена була сама набирати людей. Ці люди не завжди були професійними, і тому ми намагалися допомогти їм, як можемо. Але ж невеликі помилки все одно були», — прокоментував голова окружної виборчої комісії № 136 Дмитро Артеменко.

Окружна виборча комісія № 136 фінішувала би першою в області за обробкою результатів, якби не проблемна дільниця № 411.

«Люди неправильно запакували документи, підсумкові протоколи. Це найбільше порушення, яке було сьогодні виявлено. Більшість — це технічні помилки, які потребували уточнених протоколів. І от зараз відбувався на ваших очах підрахунок голосів окружною виборчою комісією. Ми підрахували. Встановили результати і вони відповідали тому протоколу, який надала нам сама комісія. Ніяких фальсифікацій там не відбувалось», — повідомив Дмитро Артеменко.

У підсумку в 136 виборчому окрузі майже 88 % громадян України підтримали Володимира Зеленського. Петро Порошенко набрав трохи більше ніж 12 % голосів. Членам комісії залишилось остаточно звести результати голосування, скласти власний протокол та відвезти до Києва. Для цього вони зберуться о 18:30.

22 апреля, 2019 15:38