Одесса
34 Co
USD

Пам’ятник засновникам Одеси вирішили не чіпати (відео)

Пам’ятник Катерині II та засновникам Одеси вирішили не чіпати. Щодо його перенесення та повернення на колишнє місце пам’ятника «Князь Потьомкін-Таврійський» між міськрадою та громадською організацією «Січ» 10 років велась судова тяганина.

У 2017 році Приморський суд визнав перенесення останнього на Митну площу незаконним, проте не зобов’язав мерію повернути його на Катерининську. Крапку у цьому питанні постав Верховний суд України.

Як повідомили в міськраді, судді вирішили залишити все як зараз є. Чиновники також розповіли про те, що 9 квітня почнеться традиційний Міжнародний туристичний тиждень.

«С завтрашнего дня в городе Одессе начинается международная туристическая неделя, четвертая, в рамках которой пройдет очень большое количество самых разнообразных мероприятий. И еще один очень важный момент: у нас конференция международная состоится 10, 11 и 12 числа. Мы приглашаем всех на брифинг и открытые конференции в отель “Бристоль”», — повідомила директор департаменту культури Одеської міськради Тетяна Маркова.

8 апреля, 2019 18:25