Одесса
26 Co
USD

Оренда Старосінної площі: слухання справи знову перенесли (відео)

Приморський суд знову переніс засідання у справі Старосінної площі через неприбуття представників сторін — Одеської міськради та ТОВ «Едвансмент». Сьогодні мав відбутися завершальний етап в процесі — дебати сторін.

«Є клопотання про відкладення розгляду справи з боку представника Одеської міської ради Старостіна, надійшло вчора через канцелярію суду, з відповідними документами підтверджувальними, що він пішов у відпустку, з боку представника “Едвансмент” документів немає, заяв, клопотань щодо його неявки також немає», — заявив суддя Приморського районного суду Одеси Андрій Науменко.

«Ми хочемо скасувати злочинне рішення міськради, яке пов’язане з родинною компанією, тобто з компанією Галантерника, і повернути площу, яка належати повинна одеситам. Півтора року йде процес по Старосінній площі, тут реалізована саме “туалетна схема”, це все схожі речі, це завдяки тому, що клан кримінальний легалізувався у владі», — повідомив голова Одеської організації ПП «Народний рух України» Михайло Кузаконь.

Наступне слухання назначили на 7 травня.

12 апреля, 2019 15:40