Одесса
34 Co
USD

Одеські ОТГ отримають кошти для покращення якості надання соцпослуг (відео)

Більше ніж два мільйони доларів виділили міжнародні партнери на всеукраїнський проект «Надання соціальних послуг в громаді».

Кошти між регіонами-учасниками розподілятимуть пропорційно. В пілоті вже беруть участь представники Одещини і Тернопільщини.

«Він має два компоненти. Перший суто теоретичний. Ми будемо підвищувати знання і розуміння, що таке соціальна послуга. Який механізм надання, кому, як, в які строки? Тому що, до речі, підписано новий Закон «Про соціальні послуги». І другий — це інфраструктурний, тобто будемо допомагати в розбудові інфраструктурних об’єктів, де будуть надаватись ці соціальні послуги», — прокоментувала заступник міністра соцполітики України з питань євроінтеграції Олександра Чуркіна.

За словами Олександри Чуркіної, територіальні громади-учасниці проекту, самі мають зробити оцінку, яких саме соцпослуг не вистачає в їхньому регіоні, скільки потрібно на це коштів, та подати необхідну заявку до проектної команди.

«Проектна команда від Українського фонду соціальних інвестицій разом з експертами Світового банку будуть виїжджати до кожної ОТГ. Звіряти дані і безпосередньо розпочинати, за узгодженням, починати будівництво або реконструкцію цих об’єктів, які визначені місцевою владою», — повідомила Олександра Чуркіна.

Заступник міністра каже, зараз Одеса займає одне з перших місць в Україні за якістю надання соціальних послуг. На її думку, завдяки програмі виправиться ситуація і на периферії.

25 апреля, 2019 15:30