Одесса
29 Co
USD

Незручному сусіду — нечистоти просто в квартиру: одесита намагається виселити будівельна компанія (відео)

Незручний сусід опинився сам на сам із забудовником. Виселити чоловіка з його хати всіма силами намагається компанія «Будова».

Трирічний конфлікт розігрався не на жарт: робітники з будмайданчика підігнали асенізаторську машину і через отвір викачали нечистоти просто в житлове приміщення. Спочатку будівельники продовбали отвір у підлозі житлового приміщення.

Аж раптом перейшли «в атаку» і викачали нечистоти зі своїх біотуалетів просто в квартиру. Ошелешений Павло Данильченко й досі закриває носа, заходячи всередину. Простояти тут більше декількох хвилин — вкрай важко.

Ділиться: представники «Будови» вже «виселили» сусіда. А тепер і він із батьком-інвалідом залишився сам на сам із забудовником. Хворому чоловікові навіть довелося перебратися до Аккермана, адже життя тут стало просто нестерпним.

Павло каже, раніше будівельники з майданчика «Будови» вже били вікна і не давали спокійно жити йому із хворим батьком. Він отримав це житло від Міноборони за бездоганну 20-літню службу в армії.

Тепер змушений витрачати здоров’я на безуспішну боротьбу з забудовником. Телефонуємо до адвоката компанії «Будова». Він запевнив: «Все, що там відбувається, — в межах чинного законодавства». На самому будмайданчику гостям не раді.

Павло вчергове написав заяву до поліції. Правоохоронці обіцяють найближчим часом провести перевірку.

8 апреля, 2019 21:26