Одесса
22 Co
USD

Мешканці ЖК «Фонтан» мітингували під мерією (відео)

Без світла та з неробочими ліфтами: мешканці житлового комплексу «Фонтан» вимагали від влади розв’язати проблему з експлуатацією будинку.

Здали приміщення ще у 2013 році, проте увесь цей час люди живуть з будівельним освітленням. А це означає, що працює воно з перебоями і платити потрібно чималу суму. Крім того, нещодавно люди з’ясували, прибудинкової території у них немає.

Її у мерії віддали магазину і Екологічному університету. Там встановили паркан, і під’їзди до будинку тепер заблоковані.

«Вообще никто не может заехать в дом. У нас есть только дом со стороны Макаренко, а пожарного такого кругового выезда нет», — розповіла мешканка ЖК «Фонтан» Наталія Ігнатенко.

«У нас половины лифтов просто нет, так как они должны быть. И вот эти постоянные перебои со светом не дают пользоваться. Это не просто невозможность приготовить пищу, но и попить. Не идет вода, потому что свои насосы», — обурюється мешканець ЖК «Фонтан» Микола Суворов.

Чиновники до людей не вийшли. Отже, протестувальники вирішили зайти на сесію міськради. Там їм порадили вирішувати всі питання з місцевим депутатом.

24 апреля, 2019 17:14