Одесса
34 Co
USD

Меморандум про співпрацю між Одеським управлінням юстиції та НАДС підписано (відео)

Одеське управління юстиції та міжрегіональне Національне агентство України з питань держслужби підписали меморандум про співпрацю задля підвищення кваліфікації працівників юридичних служб.

За словами начальників управлінь, це допоможе знайти нові механізми для вирішення проблемних питань. На першому семінарі обговорили судові процеси та дисциплінарну відповідальність.

«Будемо співпрацювати, направляти зусилля, щоб підвищити цю кваліфікацію, будемо розробляти нові програми, будемо проводити заходи. Питання постають різного роду, і одне з важливих питань — це безпосередньо державних службовців», — заявив начальник головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

«Частіше це незаконне звільнення, і сьогодні є новий процес — це оцінка службової діяльності. І вже є приклади, коли державний орган приймає незаконне рішення, немає такого оцінювання, формально складаються документи. Державні службовці звертають зі скаргами і, звичайно, до суду. Ми беремо в цьому безпосередньо участь», — повідомив начальник міжрегіонального управління НАДС Володимир Мельник.

19 апреля, 2019 15:06