Одесса
27 Co
USD

Максим Степанов прокоментував своє звільнення (відео)

Кабмін ухвалив рішення про звільнення голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова.

Нагадаємо, відповідний указ з’явився ще 6 квітня на сайті президента Петра Порошенка. Тоді ж екс-очільник облдержадміністрації відмовився йти у відставку і запустив флешмоб. Свої дії пояснив тим, що звільнити голову ОДА президент може лише за поданням уряду.

«У мене велике питання до людей, які готували президенту Петру Порошенку указ про моє відсторонення, який виданий, на мою думку, з порушенням Конституції. Звичайно, я його виконував, тому що він чинний, тобто приходив на робоче місце і знаходився на робочому місці», — повідомив екс-голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Максим Степанов заявив, що не оскаржуватиме своє звільнення в суді. І запевнив: і надалі братиме участь у житті Одеської області. А поки він збирається до Києва. Там він відпочине з сім’єю.

«Найближчі дні я, не знаю, планую приїхати в Київ і погуляти з сином, сходити з ним в кіно, десь поспілкуватися. Те, чого у мене практично не було останні два з половиною роки», — розповів Максим Степанов.

Зазначимо, місце Степанова тимчасово посяде його колишній заступник Сергій Паращенко. Екс-голова Одеської ОДА заявив, що завжди готовий буде прийти йому на допомогу.

10 апреля, 2019 20:50