Одесса
33 Co
USD

Конфлікт у Літньому театрі Міськсаду (відео)

Неспокійно пройшли вихідні у Літньому театрі. Ранок суботи тут почався з мітингу. Громадські активісти прийшли, щоб запобігти початку реконструкції.

Люди кажуть, відбудові театру тільки раді, проте у компанії-орендаря необхідних дозвільних документів на проведення робіт нібито немає. Отже, і довіряти плану реконструкції не можна.

«Есть боязнь, и она обоснованная, что это частная территория, доставшаяся им практически бесплатно, по договоренности, превратится во вторую Аркадию. И второе, самое важное — мы все убеждены, что такие территории не могут принадлежать частным компаниям, должны оставаться собственностью одесситов», — звернув увагу громадський активіст Олег Михайлик.

Проте керівник компанії «Міський літній театр» Дмитро Шпинарьов, який також є одним з ініціаторів проекту благоустрою цієї території, заявив, що діє на підставі висновку міського управління культурної спадщини. За його словами, роботи з реконструкції триватимуть близько трьох місяців.

«Я утверждал, что если мы начнем 1 марта, то к 1 июня мы откроемся. Мы не начали 1 марта, не было документов и переделывался проект под законные основания этого проекта. Мы будем стараться закончить вовремя», — зазначив керівник компанії «Міський літній театр» Дмитро Шпинарьов.

Нагадаємо, у п’ятницю у Літньому театрі робітники компанії-орендаря почали прибирати та готувати територію до реконструкції. Зі свого боку громадські активісти вимагають, щоб об’єкт перевірила Обласна державна архітектурно-будівельна інспекція.

Адже міське управління культурної спадщини видавати дозволи на реконструкцію цієї території не може. Громадські активісти збирають підписи одеситів, які також не згодні з планом реконструкції.

15 апреля, 2019 16:13