Одесса
34 Co
USD

Із 31.05 по 9.06 в Одесі безкоштовно показиватимуть дитячі фільми (відео)

Влітку у більш ніж 20 українських містах, зокрема і в Одесі, вже вшосте пройде фестиваль дитячого та підліткового кіно — «Чілдрен Кінофест». Триватиме з 31 травня по 9 червня.

У рамках події покажуть сім фільмів різних країн світу.

«Три чи чотири роки регулярно його підтримуємо. Це надзвичайно важливо, тому що фестиваль працює з широкою дитячою аудиторією, сприяє вихованню гарного кіно смаку і привчає дітей відрізняти хороше кіно від поганого», — повідомив голова Держагентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

Фільми демонструватимуть безкоштовно. В Одесі — в кінотеатрі «Сінема Сіті» у Семафорному провулку, 4. У рамках фестивалю кожна дитина зможе проголосувати за найкращу стрічку.

«Головна мета — розвивати потроху критичне мислення у дітей. Щоб коли вони подивилися фільм, вони не просто сказали, сподобалося чи ні. Вони мають згадати, що саме їм сподобалося і поставити якусь оцінку», — зазначив гендиректор фестивалю «Чілдрен Кінофест» Денис Іванов.

Послом цьогорічного фестивалю став вокаліст хіп-хоп гурту ТНМК.

«Подзвонили організатори, сказали: “Є така тема, чи ти не проти?”. Я само собою. Чому я буду проти підштовхнути дітей займатися кіно? Це прикольно. Мені подобається. Напевно, що тато десь у мені всередині зіграв і шукає шляхи, як зацікавити свого сина кінематографом», — розповів вокаліст ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта.

Щоб потрапити на безкоштовний сеанс, необхідно замовити місце на сайті childrenkinofest.com в розділі «Розклад». Це можна буде зробити з 10 години ранку 24 травня.

23 апреля, 2019 19:15