Одесса
32 Co
USD

Депутати визначили кордони парків та скверів Одеси (відео)

Одеські депутати підтримали проект рішення, що встановлює кордони парків, скверів та зелених зон в місті. Щоправда, спочатку вони встигли добряче посперечатись, а ще обійнятися і навіть підписати документ про співпрацю між фракціями.

Проект рішення про межі зелених зон в місті у порядку денному обурило одразу декількох депутатів міськради. За словами Ольги Квасницької, фракція «Довіряй ділам» привласнила ініціативу фракції «Самопоміч».

А от питання території на вулиці Тихій все ще залишилися. Квасницька сказала, що зібрали 100 підписів жителів Слобідки, які хотіли зелену зону в межах цих вулиць замість величезної стоянки вантажного транспорту.

Однак для цього нічого ще не зробили. У подальшому обговоренні зеленого проекту між депутатами виникла суперечка про розміри одного зі скверів та авторство ініціативи. Суперечку депутатів мер вирішив у своєрідній манері: «И тебя вылечат, и тебя вылечат, и меня вылечат».

Він запропонував вважати це суспільним проектом рішення. Після цього Анна Позднякова підписала з депутатами, які винесли його на поточну сесію, відповідний документ. Потім всі обійнялися і навіть зробили декілька спільних світлин на пам’ять.

У підсумку перелік парків та скверів міста доповнили кількома зеленими зонами в Київському, Суворовському та Приморському районах Одеси. Ще 10 парків і скверів по всьому місту внесли в перелік на інвентаризацію.

24 апреля, 2019 20:57