Одесса
33 Co
USD

«Блокпост пам’яті» та «Повернення додому»: на морвокзалі Одеси відкрили виставки (відео)

Плавлені мобільні телефони, кортики, пачки від цигарок, посмертні портрети та світлини з фронту. Одразу дві виставки — «Блокпост пам’яті» та «Повернення додому» — відкрили на морвокзалі.

Євгенія приїхала на виставку «Повернення додому» з Івано-Франківської області. Її пасинок, 19-річний Андрій Ейдер, — наймолодший із військовополонених українців. Хлопець уже пройшов російську «Матроську тишу». Наразі — перебуває у «Лефортовому». Зв’язок із батьками тримає тільки через адвоката та консула. Інших до нього навіть не пускають.

Допомогти з виставкою та розповісти про своїх синів приїхали й інші батьки полонених. Командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко констатує: росіяни продовжують агресію на морі.

20 картин продадуть на аукціоні. Виручені кошти підуть на потреби наших військовополонених моряків. Батьки планують також привезти виставку до Америки та Іспанії.

Нагадаємо, вранці 25 листопада прикордонні кораблі Федеральної служби безпеки Росії взяли на абордаж два українських катери — «Бердянськ» та «Нікополь», а також буксир «Яни Капу». Співробітники ФСБ захопили у полон 24 українських моряків, шестеро з яких отримали поранення.

2 апреля, 2019 15:00