Одесса
29 Co
USD

Бив усім, що було під руками: на Одещині рецидивіст убив пенсіонера (відео)

Звільнився після дев’яти років позбавлення волі за вбивство вітчима та знову за ґрати — під час застілля рецидивіст забив до смерті свого знайомого сокирою, молотком та посудом, що потрапив під руку.

У селі говорять, ніби чоловік хотів повернутися до тюрми, адже там його годували. 32-річний Олександр місяць тому повернувся додому в Адамівку з в’язниці: відсидів дев’ять років за вбивство вітчима.

Однак на волі був недовго: випивав із 62-річним знайомим, зав’язався конфлікт, під час якого він жорстоко забив товариша по чарці до смерті. Дорогою додому зловмисник звернувся по допомогу до сусідки, адже теж отримав поранення.

В селі кажуть, що чоловік нібито шукав привід повернутися назад до в’язниці. Мовляв, там йому було зручніше. Поліцейським рецидивіст розповів, що односелець намагався відібрати у нього 50 гривень та мобільний телефон.

Коли правоохоронці приїхали в оселю пенсіонера, знайшли його у вкрай важкому стані. Потерпілий зізнався, що не розуміє, за що його побив знайомий. За кілька годин від отриманих травм він помер.

Про чоловіка згадують тільки добре — говорять лише, що полюбляв випити. Затриманому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне, можливо, з конфіскацією майна.

11 апреля, 2019 20:22