Одесса
22 Co
USD

Бійка під храмом Різдва Христового: журналіст та депутат облради побилися (відео)

З’ясовували, хто сильніший, під храмом. Так закінчився робочий понеділок для журналіста Богдана Осінського та депутата обласної ради Романа Сеника.

За храм Різдва Христова на Пастера вже декілька місяців точиться люта боротьба. Все почалося тоді, коли отець Віталій Сеник нібито не підкорився новопризначеному владиці Павлу Юристому.

Депутат Одеської обласної ради Роман Сеник розповів, що на нього «був скоєний напад: Богдан Осінський наніс декілька ударів в живіт, по нозі, по обличчю», на що він дав відповідь.

З самим журналістом Богданом Осінським поспілкуватися щодо бійки нам не вдалося, але протоієрей додав подробиці. Крім того, представники храму Різдва Христова на Пастера запевняють: прибічники священика Віталія Сеника, якого відлучили від служіння тут, постійно заважають богослужінням.

Думки парафіян щодо цього розділилися. Конфлікт у церкві точиться уже декілька місяців. Громада розкололася на дві групи. Одна підтримує надісланого з Києва владику Павла Юристого, інша — позбавленого права служити отця Віталія Сеника.

Останнього відлучили від Православної церкви України за нібито непокору владиці. Прихильники Сеника уже шукали правди в патріарха Філарета та митрополита Епіфанія. Проте — марно.

17 апреля, 2019 15:03