Одесса
34 Co
USD

Аварійний хостел на Грецькій, 43 (відео)

Бізнесмен зробив із пам’ятки архітектури хостел на вул. Грецькій, 43. Спочатку купив там собі квартиру, а потім почав прибудовувати нові і нові приміщення.

Дійшло до того, що будинок повністю вкрило тріщинами. Місцеві жителі бояться, що давня будова не витримає і буквально розвалиться. Підприємець вирішив прибудувати до свого житла декілька нових приміщень і здавати їх.

Проте старий будинок такої ініціативи не витримав і повністю покрився тріщинами. Пенсіонерка Олена Володимирівна бореться із сусідом останніх півтора року. У цьому її підтримує майже весь будинок.

Тільки у жінки збитків мінімум на дві тисячі доларів. Капітальне будівництво почалося у 2018-му. Спочатку ніхто не побачив у тому загрози. Аж незабаром, каже Олена Володимирівна, одна з тріщин буквально розділила будинок надвоє.

Раніше будівлю можна було обійти зсередини двору. Тепер — це радше мрія. Робітники ж невпинно працюють вихідними та у свята. Аби раптом не прийшли з перевіркою. Мешканці впевнені: ділок зробив документи заднім числом.

Розсудити мешканців і підприємця може лише Феміда — вважають в управлінні архітектурної спадщини. Юрист бізнесмена пообіцяла поспілкуватися з місцевими мешканцями завтра. Тим часом робітники продовжують будівництво.

Одесити ж готуються до суду.

19 апреля, 2019 18:58