Одесса
12 Co
USD

73,5 % українців за дебати між кандидатами у президенти (відео)

73,5 % українців вважають, що кандидати у президенти України, які увійдуть до другого туру виборів, повинні брати участь у публічних дебатах між собою. З них 44 % вважають це обов’язковим і ще 30 % — бажаним.

Лише 18 % вважають, що дебати не потрібні. Такі дані оприлюднили представники Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», які з 20 по 26 березня спільно з Київським міжнародним інститутом соціології проводили загальнонаціональне опитування населення країни.

Загалом опитали 1600 респондентів у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим. Серед найбільш важливих тем дебатів опитуванні назвали: «Досягнення миру на Донбасі», «Подолання корупції», «Зростання економіки», та інші.

«Зараз Євген Бистрицький займається, власне, організацією дебатів. Це буде не 19-го, де офіційні дебати, це буде якраз-от у четвер, очевидно. Ми розіслали ці питання, розіслали запрошення обом кандидатам. Поки що зголосився один. Ви, я думаю підозрюєте, хто зголосився, а хто не зголосився»,— повідомила директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Ірина Бекешкіна.

16 апреля, 2019 18:46