Одесса
33 Co
USD

10-річний «ювілей» проблеми на вулиці Приморській, 29 (відео)

Чергова спецкомісія комунальників знову не вирішила проблеми підтоплення будинку на Приморській, 29. Представники ЖКСу «Портофранківський», міськводоканалу та інших підприємств та установ лише кивають один на одного головами, а мешканцям будинку від цього не легше.

Десять років підтоплень та смороду. Своєрідний ювілей проблеми будинку «відзначають» мешканці вулиці Приморської, 29. У квартирах на першому поверсі неприємний запах та сирість. Це наслідки нещодавніх дощів та дірявої міської каналізації.

Три роки тому кореспонденти 7 каналу вже розповідав про цю проблему. Але комунальники не квапляться з її розв’язанням, — жаліються місцеві. Натомість постійно створюють комісії та готують формальні відписки.

Взагалі цього разу спецкомісія зібралась дещо «дивна». Ні назвати себе та установу, яку вони представляють, ні розповісти про проблему. Хоча це, за законом — їхній прямий обов’язок. Ще один з них взагалі почав з погроз, забувши при цьому, як завжди, назвати себе. Але з документами в мешканців будинку усе гаразд.

Лише начальник техніко-експлуатаційного відділу ЖКС врешті-решт представився. І заявив, що будинок підтоплює природне джерельце. Цю проблему комунальники активно вивчають вже понад 10 років. Місцеві жителі «високо» оцінили турботу комунальників.

А ось незалежний експерт гідрогеолог Олександр Караван одразу зумів знайти суть проблеми підтоплення — аварійна дощова каналізація — і одразу запропонував шляхи її вирішення. На його думку, повністю проблему будинку № 29 на вулиці Приморській комунальники можуть розв’язати за рік.

Але коштуватиме це приблизно 50 мільйонів гривень. А ось чи підуть на це муніципали — питання відкрите.

17 апреля, 2019 21:00