Одесса
8 Co
USD

Жителі Теплодара звернулися до Одеської ОДА (відео)

Жителі Теплодара принесли 404 звернення до приймальні громадян облдержадміністрації.

За їхніми словами, в місті не працюють очисні системи води, за які вони платять щомісяця. А ще планують підвищити тарифи на воду до 42 гривень та зробити водопостачання по графіку.

Кажуть, місцева влада ніяк не реагує на їхні колективні заяви.

«Сейчас у нас флешмоб — мы пишем от каждого жителя. Мы сейчас привезли 400 с лишнем обращений и думаем на нас обратят внимание, потому что у нас в городе очень большие проблемы», — розповіла жителька Теплодара Галина Бабенко.

«У нас 9 лет не работают очистные. За эти очистные каждый житель города Теплодар платит 6 гривен. Мы ездили на эти очистные, видели, как все стоки сливаются в Надлиманское и это все идет в нашу питьевую воду», — повідомила голова ГО «Добробут Теплодара» Ганна Костенко.

Через це жителі Теплодара занепокоєні екологічною ситуацією. До теплодарців вийшов заступник директора обласного департаменту ЖКГ. Зрештою вирішили об’єднати 404 звернення ще одним від громадської організації «Добробут Теплодара».

В ОДА пообіцяли розглянути заяви у прискореному режимі та ухвалити рішення. Жителі Теплодара наполягають на виїзній комісії від обладміністрації.

18 марта, 2019 21:08