За нападами на деяких одеських активістів стоять ті самі замовники (відео)

У нападах на активіста Сергія Стерненка та політичного діяча Михайла Кузаконя простежується один замовник і навіть один виконавець.

Таку заяву зробив генеральний прокурор України Юрій Луценко на засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України в Києві.

«Я ухвалив рішення передати в СБУ справу щодо Кузаконя і Стерненка, і там дійсно вбачається один замовник і, імовірно, один виконавець. Ми там ідемо достатньо непоганими темпами», — заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Борислав Береза задал очень хороший вопрос: почему сначала были замовники, а остался один замовник. От этого вопроса генпрокурор ушел. А затем заседание перевели в закрытый режим и каких-то конкретных ответов мы не получили», — повідомив одеський активіст Станіслав Маденс.

Нагадаємо: в жодному з нападів на одеських активістів досі не знайдено замовників. Однак Мустафа Найєм стверджує, що за нападами стоять проросійські кримінальні елементи. Деякі з одеських громадських діячів нині виїхали з міста задля безпеки.

«Ми вказали конкретно осіб, які писали погрози, надали фотографії цих осіб, надали фактично все. Навіть запропонували, ми маємо таку як журналісти можливість, знайти цих осіб і привести їх до адреси поліцейських. Але вони сказали: “Ні, проводяться слідчі дії. Ви ідіть геть і чекайте, коли щось трапиться”. Переслідування були протягом півмісяця: абсолютно кожен день за нами спостерігали дві особи, особи ці були навіть у балаклавах», — розповіла одеський журналіст-викривач Катерина Маденс.

Нині активісти та народні депутати підготували звернення до дипломатів «Великої сімки». Просять, аби ті звернули увагу на ситуацію з нападами на одеських активістів та дали цьому оцінку. Вони також переконані, що напади мають розслідувати тільки у Києві. Все тому, що в Одесі справи саботують місцеві правоохоронні органи.

15 марта, 2019 15:56