Вул. Ак. Глушка, 22б: інспектора ДАБІ не пустили для перевірки (відео)

Представники забудовника вкотре нікого не допустили на майданчик нахалбуду на вулиці Академіка Глушка, 22б.

Включно з інспектором ДАБІ. Тим часом у будинку по сусідству вже давно потріскалися стіни, а мешканці лише підраховують нові збитки, які вже становлять тисячі доларів. На будмайданчику нікому не раді. Першими під гарячу руку потрапляє знімальна група 7 каналу.

Працівник будівельної інспекції теж не може пройти. Не допомогли навіть копи. Будівництво почалося в листопаді минулого року. Вже через кілька місяців сусідній будинок від першого до останнього поверху буквально засипало тріщинами.

Тепер вони тільки розширюються, збільшуються та множаться, а одесити лише підраховують збитки, скаржаться: досі вночі чути, як відбуваються зрушення в стінах. Забудовник не реагує на скарги мешканців будинку на вул. Ак. Корольова, 64. Ті вже зверталися до суду, міськради та чиновників.

Одесити вже забули про комфорт у дощ і в холодну погоду: квартири постійно заливає. У інспекції державного архітектурно-будівельного контролю поки що теж нічого не можуть зробити. За весь час їх допустили лише раз. І те — забудовник оскаржив держперевірку.

Тільки на Академіка Глушка розташоване ще одне резонансне будівництво. Два тижні тому там стіна нібито впала на літню одеситку. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. І таких адрес, кажуть у ДАБІ, ще щонайменше чотири.

29 марта, 2019 21:07