Одесса
17 Co
USD

Відродження одеського дзюдо (відео)

Одеситка Валерія Окулова виборола бронзу на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок з дзюдо.

У запеклій боротьбі вона поступилася лише конкуренткам з Дніпра та Чернігова. Всього у змаганнях взяли участь більш ніж 300 спортсменів. Першість країни тривала 26-27 березня у Дніпрі.

Майбутній програміст — 18-річна Валерія Окулова — серйозно зайнялася дзюдо два з половиною роки тому. Виступає у ваговій категорії плюс 78 кілограмів. Валерія перший рік, як перейшла в категорію юніорів з кадетів.

Але вже може подолати більш досвідчених опоненток, на рік-два старших від неї. Дійшла до півфіналу, де зустрілася з основною суперницею з Дніпра — чинним чемпіоном України. В поєдинку за бронзу перемогла.

Тренер Валерії Окулової — Юрій Бугров — вважає свою підопічну дуже перспективною спортсменкою. Попереду у дзюдоїстки — низка міжнародних змагань. За словами наставника, після невеликого відпочинку у червні Валерія вирушить на кубкові змагання в Австрії.

Далі — ще три етапи. У разі виходу до фіналу одного з кубків їй гарантована ліцензія на юнацький чемпіонат Європи, який відбудеться з 12 по 15 вересня в Фінляндії.

29 марта, 2019 21:05