Весняний ярмарок вакансій в міському центрі зайнятості (відео)

Роботодавці розпочали підготовку до курортного сезону. Близько 25 фірм запропонували шукачам вакансії у сфері готельно-ресторанного, курортного та туристичного бізнесу.

Найбільш актуальні спеціальності в цьому сезоні — кухар, офіціант, покоївка, адміністратор готелю та бухгалтер. Більш ніж 250 шукачів відвідали сьогодні ярмарок вакансій в Одеському міському центрі зайнятості.

Юрій Ліманський має 25 років трудового стажу. За фахом — управитель, менеджер з продажу та економіст. Каже: про те, що ярмарок вакансій сьогодні — тематичний, він не знав. Однак не проти спробувати себе і в новій сфері. Головне, аби заробітна плата була достойна — не менше ніж 10 тисяч.

База відпочинку Анастасії Термінасової розташована у курортній Грибівці. Персоналу на сезон потрібно чимало — 100 осіб. Каже, що працівників вже частково набрали, але нові кадри вкрай необхідні. Роботу шукачам пропонують сезонну: з 22 квітня по 20 вересня. Заробітна плата — від 7 тисяч гривень.

А ось шеф-кухар отримує 20 тисяч на місяць плюс преміальні. На думку співробітників Одеського міського центру зайнятості, родзинка весняного ярмарку вакансій — в його тематичності.

В міському центрі зайнятості запевняють, що будь яке працевлаштування повністю офіційне. А ось візьмуть шукача вакансій на курортний сезон чи на постійну основу — вирішує вже роботодавець.

27 марта, 2019 15:06