В Одеській області в’язень хотів пограбувати та спалити заживо пенсіонерку (відео)

Страшний злочин стався серед білого дня в селі Армашівка Одеської області. 30-річний в’язень виправної колонії знущався з літньої жінки, аби вона віддала йому коштовності.

Коли ж виявилося, що поживитися нічим, намагався підпалити свою жертву заживо. Ширяївська виправна колонія уже багато років розкинулася в Армашівці. Тутешні в’язні живуть без охорони і можуть вільно пересуватися.

Про Анатолія Цуркана у колонії говорять із негативом. Засуджений потрапив туди за рішенням суду у листопаді 2018 року. До того — лікувався у закладі для душевнохворих. Літня Ольга Максимівна досі з жахом згадує про той трагічний день.

Виявляється, це була друга зустріч в’язня із жертвою. Вперше він пограбував пенсіонерку на 500 гривень, поки та поралася в городі. Після того випадку постраждала поскаржилася в адміністрацію колонії.

Наступного дня розлючений чоловік просто посеред білого дня буквально вибив двері з петель і залетів до хати. Але забрати у бідної пенсіонерки було нічого. Тоді зловмисник підпалив будинок, де залишалася побита Ольга Максимівна, аби вона не поскаржилася до колонії знову.

Витягали потерпілу з полум’я селяни. Після прикрого випадку вони збунтувалися, бо ж бояться за себе. Виявляється, в Армашівці — це не вперше. Постраждала й досі залишається у лікарні.

Анатолія Цуркана наразі утримують у виправному центрі і скоро мають обрати запобіжний захід. А от тепер уже бездомній Ользі Максимівні немає до кого звернутися, аби їй надали притулок.

27 марта, 2019 19:08