Одесса
10 Co
USD

В Одесі відкрили виставку, присвячену образу Донбасу (відео)

Образу Донбасу присвятили виставку в Одеському історико-краєзнавчому музеї. На думку авторів, під впливом російської пропаганди в багатьох українців сконструювався образ Донбасу як особливого та неукраїнського регіону.

Роботи мають на меті привернути увагу до проблеми прочитання образу: цей регіон має сприйматись як невіддільна частина України. Військові волонтери та добровольці, які побачили сучасний Донбас зсередини, запевняють, що зміни все-таки відбулися.

«Зараз люди тягнуться, вони підходять до нас, просять диски з українською музикою. Українська мова лунає все потужніше, все потужніше лунає», —зазначив волонтер музичного батальйону в зоні ООС Олександр Дубіненко.

«Повернення до “совка” неможливе. Мені 64, пішов воювати у 58. Потім після Дебальцевого — шпиталі, якось так. Але авжеж, я візьму зброю, заплічник у мене стоїть», — розповів Володимир Білофіїв, який пішов добровільно служити на фронт.

Ознайомитись із роботами можна в Історико-краєзнавчому музеї, що на Гаванній, 4, до 31 березня щоденно, крім п’ятниці. Вхід вільний.

14 марта, 2019 19:02