В Одесі відкрилась виставка «Тарасова колекція в уявному музеї» (відео)

Виставка «Тарасова колекція в уявному музеї». Картини з зібрання Тараса Максим’юка доповнені роботами декоративно-прикладного мистецтва та сучасними творами приватних колекцій.

Все це лаконічно репрезентували в залах Одеського художнього музею.

«Це роботи Михайло Жука, Ростислава Палецького, звісно, це репрезентація декоративно-прикладного мистецтва Одеського художнього музею. Та роботи сучасного митця Олександра Грехова», — повідомила куратор виставки Марія Целоєва.

«Я увидел еще интересных художников, которые живут сегодня. Для меня очень важно, потому что я это очень чувствую, эти ощущения очень для меня ясные», — зазначив видавець альманаху «Морія» Геннадій Кацен.

Та збагачення новими експонатами веде до необхідності створення окремого простору для україніки. Музей відкрили ще 120 років тому. Тоді колекція налічувала 700 експонатів. Сьогодні їх більше ніж 10 тисяч, а експозиційні площі не збільшилися, кажуть організатори виставки.

«Це така репрезентація того, що ми хотіли б показати в майбутньому музеї. Закликаємо всю Одесу підтримати музей для того, щоб нам виділили площу. Нам фізично потрібні стіни для того, щоб репрезентувати, показувати та зберігати, архівувати колекцію», — розповіла Марія Целоєва.

У музеї зазначають: виставка працюватиме до 15 квітня. Тож усі охочі зможуть прийти, подивитися на експозицію, а також зробити добровільний внесок на розвиток музейного простору.

15 марта, 2019 21:14