В Одесі обговорили забудову Молдаванки (відео)

На частині Молдаванки планують реконструкцію. Згідно з планом, що представили на громадських обговореннях, вона відбудеться у межах вулиць Степової, Дальницької, Балківської, Бабеля та Михайлівської площі.

Там приведуть до ладу Обласну дитячу юнацьку спортшколу з дзюдо та регбі. А ще побудують житлові будинки, два дитсадки, школу та амбулаторії сімейної медицини. Надати свої пропозиції щодо детального плану території можна в управління архітектури та містобудування на вулиці Гоголя, 10, до 15 квітня.

«То, что намечено ДПТ в плане улучшения соцобслуживания транспортной инфраструктуры, это не значит, что можно будет завтра реализовать, но программу мы себе закладываем», — зазначив заступник начальника управління архітектури та містобудування ОМР Марат Касімов.

«В генплане предусмотрена реконструкция комплексно, фонд устарел морально и физически, необходимо с этим что-то делать, так как будет не только этот квартал, но и вся Молдаванка реконструироваться. Нужна будет какая-то программа государственная, город это не потянет. Для того чтобы была программа, нужен стратегический подход, чтоб это не была просто местная стройка», — повідомила представник архітектурно-проектної майстерні «Майстер-Груп» Марія Базан.

Після розгляду всіх пропозицій питанням займатиметься виконавчий комітет.

26 марта, 2019 20:41