Одесса
2 Co
USD

У Верховній Раді склали карту кримінального клану Одеси (відео)

Карту так званого кримінального клану Одеси презентували у Києві громадські активісти. Її пообіцяли передати генеральному прокурору Юрію Луценку.

Також під час виступу і представники громадськості, і нардепи вкотре наголосили на бездіяльності правоохоронних органів щодо розслідування справ нападів на активістів. Зазначимо, минулого року низка народних депутатів направила до РНБО звернення щодо ситуації в Одесі.

«Правоохоронна система паралізована і обслуговує клан Галантерника і Труханова. Я вам презентую схему, де абсолютно вся структура цього клану. Я готовий віддати її прямо в руки чи відправити електронним листом», — повідомив громадсько-політичний діяч Михайло Кузаконь.

Також активісти закликали об’єднати справи про напади на них в одне єдине розслідування. Та передати їх до київських правоохоронців.

«Одеські активісти вже звернулись до правоохоронних органів. Є заява у Василя Грицака, Арсена Авакова, Луценка щодо злочинів в Одесі. Ці люди вимушені їхати в Київ і давати брифінг, бо не можуть існувати у своєму місті. Дякую», — зазначив народний депутат України Мустафа Найєм.

19 марта, 2019 15:12